بازی هیجان انگیز و فوق العاده THE ORDER 1886 + تریلر

بازی هیجان انگیز و فوق العاده THE ORDER 1886 + تریلر


دوستان عزیز امروز تریلری رو از بازی THE ORDER 1886 برای شما عزیزان آماده کردیم  که امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد. ای بازی توسظ استدیوی سانتا مونیکا ساخته است . این استدیو یکی از مشهور ترین استودیو های ساخت بازی های مختلف است اگر شما جزو افراد علاقه مند در دنیای بازی باشید مطمئنا بازی God Of War رو مشاهده کرده اید ، این بازی یکی از جذابترین بازی های زمان خود بود که در نسخه های مختلفی ارائه شده است.

این استودیو هم اکنون جدیدترین بازی خود را با نام The Order: 1886 را به E3 ارائه کرده است. قبلا این بازی در کنسول های بازی شرکت سونی ارائه شده بود که هم اکنون به E3 هم ارائه شده است ، این اتفاق مطمئنا باعث افزایش طرفداران این بازی خواهد شد. راستی شما از بازی های این استودیو تا حالا استفاده کردید؟

بازی جدید این استودیو باز هم در سبک اکشن و ماجرا جویانه طراحی شده است که قدرت های ماورایی و تخیلی را هم به چالش کشیده است و شما در حین بازی اتفاقات بسیار جالبی را مشاهده می نمایید ، براساس تاریخچه این بازی ، ماجرا های سال ۱۸۰۰ در شهر لندن انگلستان را به تصویر میکشد .

برای اینکه شما به فضای این بازی برید ما تریلری رو از این بازی برای شما انتخاب کردیم تا در اون شخصیت های اصلی این بازی رو در تونل های زیر زمینی مخوف مشاهده کنید. مطمئنا این ویدئو برای شما جالب خواهد بود . پس با ما باشید.

 

 

منبع توضیحات : زومیت