نگاهی به بازی ریسینگ The Crew [ویدئو]


the crew یک بازی رایانه‌ای آنلاین در سبک ریسینگ در سال ۲۰۱۴ است که آن را شرکت های  Ivory Tower و Ubisoft Reflections ساخته و توسط یوبیسافت برای  Xbox ، PlayStation 4، و یک نسخه برای سیستم ها Microsoft Windows  منتشر می‌شود. شاید این بازی رقیب جدی برای نید فور اسپید هایی باشد که بازار را در دست دارند. در ادامه به این میپردازیم.

بازی هیجان انگیز The Crew

بازی هیجان انگیز The Crew

بازی هیجان انگیز The Crew

بازی هیجان انگیز The Crew

 بازی ریسینگ The Crew

the crew نام تازه ترین ریسینگ یوبی سافت است . این بازی در کشور آمریکا جریان دارد و شما میتوانید در خیابان های شلوغ نیویورک و لس آنجلس و ساحل های بسیار زیبا با ماشین مورد علاقه ی خود مسابقاتی به راه انداخته و سر و صدایی به پا کنبد در هر منطقه باتوجه به محیط آن چالش های متفاوتی را پیش رو خواهید داشت .

جزئیات بازی  The Crew

the crew با داشتن فضای معادل ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ هزار هکتار یکی از وسیع ترین نسخه هایست که با نقشه باز سازی شده ی آمریکا ساخته شده است . از آن جایی که برای رفتن از شرقی ترین نقطه ی نقشه ی بازی یعنی نیویورک به غربی ترین نقطه ی آن یعنی لس آنجلس به زمانی حدود یک ساعت و نیم نیاز است ، به همین سبب این امکان برای گیمر فراهم شده  که با انتخاب محل دلخواهش روی نقشه در عرض چند ثانیه از جایی به جای دیگر منتقل شود.

منبع: www.metacritic.com