هیروی Axe


هیروی Axe

معرفی AXE :

این هیرو یکی از هیروهای بسیار جذاب و قدرتمند بازی دوتا است . Axe یک هیروی تانک به حساب می آید و اسکیل افسانه ای (اسکیل۱) این هیرو، هیروهای و یونیتهای دشمن را مجبور می کند به او با تمام قدرت اتک وارد کند در این زمان اسکیل داغون کننده این هیرو به کار می افتد و با چرخاندن تبری که در دست دارد تمام دشمنان را نابود می کند بعد از اتمام زمان اسکیل ۱ اکثر هیرو ها با جان ضعیف باقی می مانند که قصد فرار دارند در این موقع می توان از اسکیل ۴ (این اسکیل در لول ۶ پیدا می شود) یا توسط اسکیل ۲ بقیه را نیز از پا در آورد.

معرفی اسکیل های هیروی Axe

اسکیل ۱(Berserker is call)

هیروی Axe

این اسکیل باعث می شود دشمنان به همراه یونیت های خود اطراف Axe تا AOE 275 با تمام نفرات به طرف شما آمده و به شما اتک وارد کنند و نمی توانند حرکت کنند یا فرار کنند در داین حالت Axe در حدود ۳۰ تا آرمور مثبت دریافت می کند در واقع شما اتکی که وارد می کنید .در مقابل اتکی نمی خورید.

این اسکیل در چهار لول تکمیل می شود :

لول ۱ : ۱٫۵ ثانیه / ۸۰ مانا .

لول ۲ : ۲ ثانیه / ۹۰ مانا .

لول ۳ : ۲٫۵ ثانیه / ۱۰۰ مانا .

لول ۴ : ۳ ثانیه / ۱۱۰ مانا .

اسکیل ۲(Battle Hunger)

هیروی Axe

ایناسکیل را بعد از اینکه اسکیل ۱ را زدید بر روی دشمن بندازید در این حالت دشمن برای چند ثانیه دمیج می خورد و در ضمن یه کمی هم سرعت حرکتش پایین می آید.رنج ای اسکیل ۹۰۰ می باشد و شمل می توانید هیرویی که در حال فرار است و Hp کمی دارد را داز پا بندازد.در ضمن هیرویی که این اسکیل روش قرار دارد و hp کمی هم دارد را نمی توان Deny کرد.

این اسکیل هم در چهار لول تکمیل می شود :

لول ۱ : ۷۵ مانا / ۲۰ ثانیه کولدان / ۱۵ دمیج بر ثانیه برای ۱۰ ثانیه / ۱۰% کاهش سرعت راه رفتن .

لول ۲ : ۸۵ مانا / ۲۰ ثانیه کولدان / ۲۱ دمیج بر ثانیه برای ۱۳ ثانیه / ۱۰% کاهش سرعت راه رفتن .

لول ۳ : ۹۵ مانا / ۲۰ ثانیه کولدان / ۲۷ دمیج بر ثانیه برای ۱۶ ثانیه / ۱۰% کاهش سرعت راه رفتن .

لول ۴ : ۱۰۵ مانا / ۲۰ ثانیه کولدان / ۳۳ دمیج بر ثانیه برای ۱۹ ثانیه / ۱۰% کاهش سرعت راه رفتن .

اسکیل ۳(Counter Helix)

هیروی Axe

برترین لول و درواقع قدرت اصلی Axe این اسکیل ۳ است این اسکیل به Axe این توانایی را می دهد تا ۱۷ درصد چرخش کند و تمام دشمنان و یونیت های آنها را تا AOE 275 دمیج می خورد.این اسکیل خود کار با خوردن اتک از سوی دشمنان فعال می شود و هرچه بیشتر اتک بخورد سرعت چرخش بالا می رود .

این اسکیل نیز مثل دو اسکیل دیگر در چها لول کامل می شود:

لول ۱ : ۰٫۷ ثانیه کولدان / ۱۰۰ دمیج .

لول ۲ : ۰٫۶۵ ثانیه کولدان / ۱۲۵ دمیج .

لول ۳ : ۰٫۶ ثانیه کولدان / ۱۵۰ دمیج .

لول ۴ : ۰٫۵۵ ثانیه کولدان / ۱۷۵ دمیج .

اسکیل ۴(Culling Blade)

هیروی Axe

این اسکیل در لول ۶ Axe بهش داده می شود و در کار کردن این اسکیل باید با دقت بالایی عمل کرد زیرا به دشمنی که دارای Hp بالا باشد اثر نمی کند و دمیج آن به صورت Magical به دشمن وارد می شود. ولی در صورت رسیدن به HP کم و مناسب برای ۶ کردن Axe این اسکیل حریف را از پا در می آورد و در حدود ۱۰۰۰۰۰۰ دمیج وارد می کند.رنج این اسکیل ۱۵۰ است.می توانید با بستن آیتم 123 این اسکیل Axe را باگ کنید.ولی من تا حالا از این آیتم برای Axe استفاده نکردم و نمی کنم .چون Axe به حد کافی قدرت برای شکست دشمنان در صورت تانک شدن را دارد.

آیتم بندی هیروی Axe

در زیر ترتیب اسکیل گیری برای Axe به شیوه ی خودم:

آیتم های اول بازی این آیتم گیری به روش خودم است :

در اول بازی دوتا 32بگیرید و یک دونه43

و به لاینی برید که فاصله دو تاور بیشتر باشد اگر در طرف هاست باشید Up برید واگر طرف دشمن باشید DWn بهترین جا برای قدرت یافتن Axe است.

بعد از بدست آوردن پول ابتدا 2323بعد از آن یدونه231 بگیرید این آیتم بهتون کمک می کند HP تون به سرعت بالا بیاید.بعد از اینکه این آیتم ها را گرفتین برید123 بگیرید (دگر) سپس با گرفتن آیتم 312این آیتم و دو آیتم23132 تبدیل به 31233می شوند .

تا اینجا شما در اواسط بازی هستید و با این آیتم ها و لول آپ شدنتون می تونید بیشتر هیرو ها را از پا در بیارید.بهتون پیشنهاد می کنم بعد از آیتم های اواسط بازی یک12312 تهیه کنید تا به هنگام استفاده از اسکیل ۱ دشمنان چند برابر بیشتر دمیج بخورند . طریقه استفاده از این آیتم به این صورت است :

همزمان که با دگر شدن بین دشمنان این آیتم را فعال کنید رفلکس بالایی نمی خواد اگر چند بار با Axe بازی کنید .ازش خوشتون خواهد آمد.

سپس می توانید آیتم2323 را باخرید دوتا33333 به3121 تبدیل کنید یا می توانید به 322323 تبدیلش کنید.

در نهایت یک آیتم کلیدی هم اینه من بیشتر ازش استفاده می کنم4332 . و بعد این آیتمو کامل کنید و این میشه42341 دیگه کم کم به اواخر بازی رسیده اید و Axe یک تانک قدرتمند شده و می توانید آیتم31233 را فروخته و یک عددRRER بخرید تا غیر قابل محار شوید.درد نهایت نیز می توانید بهترین آیتم هیروهای استرنج یعنی RRRR ببندید . در این حالت Axe فول آیتم است و اگر بازی تمام نشود باید بر اساس آیتم بندی هیروهای دشمن آیتم های دیگر را اعمال کنید.مثلا از EEEEEE یا RRRRRاستفاده کنید .ولی بهترین آیتم ها برای Axe همون هایی بود که گفتم . بیشتر بازیکنان حرفه ای از آنها استفاده می کنند.

یار ها و دشمنان هیروی Axe

اما در مورد هیروهای یار که می توانند با شما بهترین بازی را ارائه دهند:

اکثر هیروهای استانر هیروهای دوست برای Axe هستند مثل:

هیروی Axe

 اونایی که عکس بزرگ دارند اومین و ادمیرال بهترین یارای Axe می توانند باشند.

اما دشمنان :

هیروی Axe

بزرگترین دشمنان Axe هستند و همچنین دو هیروی SSDFکه اگه پا بگیرد Axe شانسی نخواهد داشت و نیز FGFGFFیک استرنج کش بزرگ است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.