FIFA ۲۰۱۵ : تریلر بازی فوتبال فیفا ۲۰۱۵


بازی فوتبال فیفا ۲۰۱۵ یکی از جذابترین بازی هایی است که شما در کودکی هاتون مطمئنا ورژن های اولیه این بازی رو انجام دادید. در این پست تریلر بازی فوتبال فیفا ۲۰۱۵ رو از کانال آپارتی زوم تک مشاهده خواهید کرد بازی فوق العاده هیجان انیگز که در تریلری متفاوت برای کاربران ارائه شده است.

در این بازی شخصیت های فوتبالی مطرح جهان شبیه سازی شده است  و شما می تونید انواع اقسام شخصیت های مطرح فوتبال جهان رو در این بازی تجرببه کنید.

در گرافیک این بازی استادیوم های بسیار جالب از سراسر جهان در این بازی شبیه سازی شده است که مطمئنم در این تریلر و ویدئو از بازی فیفا ۲۰۱۵ برخی از ویژگی های جالب این بازی رو خواهید دید.

از ویژگی های جالب این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– واکنش بسیار واقع گرایانه توپ

– قابلیت بازی آنلاین : شما در این بازی هیجان انگیز فوتبال می توانید با گیمر های بزرگ جهان در اینترنت رقابت کنید

– استادیوم های کاملا حرفه ای و زیبا یک حس واقعگرایانه را برای شما می دهد.

– از دیگر ویژگی های جالب این بازی می توان به پشتیبانی از زبان های زنده دنیا مثل انگلیسی ، فرانسوی ، لهستانی ، هلندی ، اسپانیایی ، آلمانی ، پرتغالی و … اشاره کرد.

ویدئوی تریلر بازی فیفا ۲۰۱۵

خب حالا بریم سراغ تریلر هیجان انگیز این بازی حرفه ای ، با ما همراه باشید.

گالری تصاویری از محیط فیفا ۲۰۱۵

خب نظر شما در مورد تریلر و تصاویر این بازی هیجان انگیز چی هست؟ اگر از این پست راضی بودید حتما نظراتتون رو در بخش نظرات این پست بنویسید راستی اشتراک گذاری این پست در صفحات اجتماعی رو هم یادتون نره دوستان .

اگر نظری در مورد تریلر های آینده زوم تک دارید حتما در بخش نظرات این مقاله بنویسید تا در مقالات آینده مورد توجه قرار گیرد.