تریلر بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III


Call of Duty یکی از هیچان انگیز ترین بازی های کامپیوتری بحساب می آید ، چندی پیش ویدئویی از نسخه Black Ops III این بازی در دنیای اینترنت منتشر شد که به تریلر رسمی این بازی نام گرفت ، براساس اخباری که در روز های گذشته منتشر شد این بازی در ماه نوامبر به دنیای بازی های کامپیوتری قدم خواهد گذاشت .

ویدئویی از بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III

زوم تک تریلر این بازی رو برای شما عزیزان تهیه کرده است که امید است مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد در این تریلر صحنه هایی از بازی هیجان انگیز کال آو دیوتی را مشاهده خواهید کرد.

 این بازی یکی از پر طرفدار ترین بازی های اکشن در بین کاربران بشمار می رود ، نسخه های مختلفی از این بازی در سال های گذشته ارائه شده است ، در سال ۲۰۱۵ هم توسعه دهنده های این بازی نسخه جدید از این بازی رو با نام Black Ops III ارائه کرده اند .خیلی از علاقه مندان این سری از بازی های کال اف رو با پسر میسوری میشناسند ، در این بازی این پسر خیلی زرنگ دوباره به دور بازی های کال اف برگشته است . شما این بازی فوق االعاده هیجان انگیز رو انجام دادید ؟ راستی حتما نظرتون رو در مورد این بازی فوق العاده هیجان انگیز بگید !

تصاویری از بازی کال آف دیوتی

 تریلر بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III تریلر بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III تریلر بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III تریلر بازی هیجان انگیز Call of Duty: Black Ops III