کلش آف کلنز (کلن کستل)

کلش آف کلنز (کلن کستل)


امروز هم یک مقاله برای شما تهبه نموده ایم رد راجع بازی محبوب کلش آف کلنز: موضوعی که امروز می خواهیم به نقد و بررسی آن بپردازیم قلعه یا همان کلن کستل در بازی است که می توان گقت تقریبا تمام افرادی که این بازی را دارند به نحوی با کستل آشنا هستند. کستل که یک نوع وسیله ی نیمه دفاعی و تهاجمی در بازی دارد می تواند بیشتر به کار شما در بازی بیاید. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با کار ها آموزش های کلن کستل آشنا باشید.

قلعه یا کلن کستل یک و ساختمان قلعه شکلی است که در وسط یا کناره زمین شما قرار میگیرد. از کار های کستل می توان به جمع آوری غنایم در وار یا گرفتن نیرو (سرباز) از هم کلنی ها برای حمله به دشمن  و بسیاری از کار های دیگر.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد در کستل این می باشد که شما می توانید با ریکست دادن از دوستان خود دشمن گرفته و یا آنها برای شما در وار نیرو ذخیره نمایند تا در هنگام حمله دشمن نیرو های قرار گرفته در کستل (قلعه) شما بتوانند با دشمن به مبارزه بپردازند.

اگر شما در کستل خود نیرو ذخیره کرده باشید در حمله ای که به شما می شود به محض اینکه نیرو های دشمن به موقعیت ۱۲ کاشی نزدیک کلن شما رسیدند سربازان موجود در کلن شما به مبارزه با آنان می پردازند. به همین سبب در اتک های وار به افراد توصیه می گردد اولین کار قبل از شروع حمله وارشان خالی کردن قلعه دشمن باشد.

برای آنکه بیشتر با قلعه آشنا شوید لطفا جدول زیر را مطالعه نمایید. (در ضمن سعی کنید در وار همیشه کستل را در وسط میدان خود قرار دهید تا دشمن به راحتی نتواند آن را از بین ببرد)

سطح تاون‌هال ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
تعداد قلعه کلن ۰ ۰ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
سطح هزینه ساختGold سلامتی ظرفیت نیرو میزان ذخیره غنایم جنگی مدت زمان ساخت تجربه کسب شده سطح تاون‌هال مورد نیاز
طلاGold اکسیرElixir اکسیر سیاهDark elixir
خرابه هر سطحی
۱ ۱۰۰۰۰ ۱۰۰۰ ۱۰ ۷۵۰۰۰ ۷۵۰۰۰ ۵۰۰ همان لحظه ۰ ۳
۲ ۱۰۰۰۰۰ ۱۴۰۰ ۱۵ ۲۵۰۰۰۰ ۲۵۰۰۰۰ ۱۰۰۰ ۶ ساعت ۱۴۶ ۴
۳ ۸۰۰۰۰۰ ۲۰۰۰ ۲۰ ۷۰۰۰۰۰ ۷۰۰۰۰۰ ۲۵۰۰ ۱ روز ۲۹۳ ۶
۴ ۱۸۰۰۰۰۰ ۲۶۰۰ ۲۵ ۱۰۰۰۰۰۰ ۱۰۰۰۰۰۰ ۴۰۰۰ ۲ روز ۴۱۵ ۸
۵ ۵۰۰۰۰۰۰ ۳۰۰۰ ۳۰ ۱۵۰۰۰۰۰ ۱۵۰۰۰۰۰ ۶۰۰۰ ۷ روز ۷۷۷ ۹
۶ ۷۰۰۰۰۰۰ ۳۴۰۰ ۳۵ ۲۰۰۰۰۰۰ ۲۰۰۰۰۰۰ ۱۰۰۰۰ ۱۴ روز ۱۰۹۹ ۱۰